Білозерська СВА спрямувала 415 тисяч гривень на допомогу постраждалим внаслідок підтоплення

0
125

Станом на 11 липня до Білозерського відділення поліції надійшло 102 заяви від мешканців Білозерської громади, оселі яких постраждали внаслідок підтоплення. 40 власників вже отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету на загальну суму 415 тисяч гривень.

Про це нашому кореспонденту повідомили у Білозерській СВА.

За інформацією Херсонської ОВА, сьогодні у Херсонській ОВА розглянули 243 заяви від людей, чиї оселі пошкодила “велика вода”. Найближчим часом ці родини отримають по 5 тисяч гривень допомоги. Цією можливістю скористалися і мешканці Білозерської та Дар’ївської громад.

Всього до адміністрації надійшло 968 заяв, які мають розглянути найближчим часом.

  • У травні цього року стартувала програма «єВідновлення», в рамках якої можна отримати до 200 тисяч гривень компенсації на відновлення пошкодженого через війну майна. Витратити ці кошти можна на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми.
  • Крім виплат за програмою «єВідновлення», постраждалі родини можуть отримати по 5 тисяч гривень від держави, ще 5 тисяч гривень з обласного бюджету, виплати від 1-ї до 15 тисяч гривень від громад, а також 6 тисяч 600 гривень від міжнародних фондів.
  • За словами начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна, будинки, які зруйновані повністю, можуть відбудувати у тих громадах, де вони були розташовані або створять новий квартал у Херсоні.
  • На Херсонщині впроваджується експериментальний проєкт уряду, який допомагає внутрішньо переміщеним літнім людям та особам з інвалідністю. В межах проєкту пропонуються соціальні послуги: стаціонарний догляд, надання притулку чи підтриманого проживання, соціальної адаптації. Вони надаватимуться на базі спеціалізованих санаторіїв «Батьківщина», що у Трускавці, та «Слава», розташованого у Миргороді.

Для отримувачів сервіси безоплатні, адже надаються коштом держави.

Щоб скористатися можливістю, людині слід подати відповідну заяву до соцзахисту за місцем проживання або реєстрації. Обов’язково слід мати довідку ВПО.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь