Білозерська СВА нагадала мешканцям громади про важливість евакуації

0
559

Білозерська військова адміністрація звернулась до жителів Кізомиського та Дніпровського старостинських округів з проханням евакуюватись.
Про необхідність евакуюватися Білозерська СВА нагадала у Facebook.
Населені пункти вищезгаданих старостинських округів постійно потрапляють під ворожі обстріли. Окупанти атакують інфраструктурні об’єкти та приватні будинки. Внаслідок бойових дій у Кізомисі та Дніпровському пошкоджені майже всі оселі.
За допомогою безпілотників ворог цілить по машинах місцевих жителів та волонтерів. Це стає серйозною перепоною у доставці допомоги від влади та благодійників. Також внаслідок обстрілів постійно трапляються аварії на лініях електропередачі та газопроводі.
У Кізомиському та Дніпровському старостинських округах,  згідно з рішенням Ради оборони Херсонщини, з 18 вересня 2023 року запроваджена обов’язкова евакуація.
Для того, щоб виїхати із населеного пункту Білозерської громади, необхідно звернутись до старости або подзвонити за номером телефону 095-796-72-82.

  • Білозерській громаді передали 17 насосів з перетворювачами для свердловин. Оснащення надали у межах програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)”. Обладнання купили за 2 млн 56 тис 956 грн.
  • Мешканці Токарівського та Микільського старостатів Дар’ївської громади отримають по дві тонни вугілля на домогосподарство. Допомога надійшла завдяки фінансуванню Світового банку.
  • На Херсонщині працюватиме пересувний мобільний підрозділ Ощадбанку. Завдяки цьому у мешканців прифронтових регіонів з’явиться можливість відкривати поточні рахунки, оформлювати депозити, перевипускати картки, здійснювати грошові перекази тощо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь