27.4 C
Kherson
П’ятниця, 22 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерська селищна рада почала співпрацювати з Міжнародним благодійним фондом “Наша перспектива”

 Білозерка.info

На зустрічі, що відбулась 20 липня в Олешках, Білозерський селищний голова Антоніна Чередник разом з президентом благодійного фонду Валерієм Капелькіним обговорили проекти на які можливо отримати міжнародні гранти.

Щоб розвивати Білозерську ОТГ потрібно залучати інвесторів. У співпраці з “Нашою перспективою” селищна рада розробить перспективні проекти, щоб зацікавити потенційних інвесторів і подасть їх на розгляд. Якщо проекти схвалять, то Білозерській ОТГ нададуть міжнародні гранти. Сума буде залежати від кількості проектів та їх перспектив.

Наступним кроком у співпраці буде приїзд Валерія Капелькіна у Білозерку, де він на власні очі зможе побачити плани по розвитку громади.

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info