16.5 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерська селищна рада оголосила конкурс «Фонтан – територія відпочинку»

 Білозерка.info

Білозерська селищна рада оголошує місцевий конкурс «Фонтан – територія відпочинку», який відбудеться в рамках проекту благоустрою. Конкурс має на меті створити зону відпочинку біля Білозерського фонтану. До участі запрошуються небайдужі жителі громади. Від вас потрібно надати у селищну раду малюнки або ескізи, якою ви бачите територію біля фонтану (див. карту – територія від фонтану до парку).

 Білозерка.info

Спеціалісти відберуть три кращих малюнка (ескізів) і члени комісії виберуть серед них переможця, який отримає приз. На основі виграшного малюнку (ескізу) фахівці розроблять проект, котрий втілять у життя за кошти з місцевого бюджету.

Заявки приймаються до 1 вересня 2018 року на пошту posbel@ukr.net з темою «Фонтан – територія відпочинку», або звертайтесь у приміщення Білозерської селищної ради до Піскуна Андрія Миколайовича.
Підключайте фантазію і зробіть Білозерку привабливою та самобутньою.

Джерело: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info