14.4 C
Kherson
Середа, 20 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерська селищна рада каратиме порушників, які спалюють побутове сміття в житловому секторі

 Білозерка.info

Білозерська селищна рада повідомляє, що на порушників, які спалюють побутове сміття на присадибних або прибудинкових ділянках буде складений протокол про адміністративне порушення.

Відповідно до статті 35-1 Закону України «Про відходи» спалювання твердих побутових відходів (ТПВ) дозволяється лише на спеціально призначених для цього підприємствах чи об’єктах. У Білозерці є узаконене сміттєзвалище куди вивозяться відходи без шкоди для оточуючих. Спалювання ТПВ в жилому секторі може зашкодити стану здоров’я всіх хто мешкає неподалік, так як в атмосферу виділяються токсичні речовини, такі як чадний газ, діоксини, залишки золи, які можуть містити токсичні метали та багато інших. Окрім цього, вогонь може перекинутись на будівлі, що знаходяться поруч і нанести чималих збитків.

Якщо ви виявили особу, яка спалює сміття в жилому секторі викликайте поліцію, представника органу місцевого самоврядування чи громадського інспектора. Не дайте нанести шкоду вашому здоров’ю.

Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info