На Херсонщині відновив роботу Білозерський центр обслуговування платників податків

0
213

На Херсонщині відновили роботу центри обслуговування платників Білозерської та Херсонської ДПІ.
Про це повідомило Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у Facebook.
У центрі обслуговування платників можна отримати послуги щодо видачі податкового номера, відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми або джерела виплачених доходів та утриманих податків (довідка про доходи), реєстрації РРО або ПРРО, КОРО та РК.
Окрім цього, платникам податків надають консультаційну та інформаційну підтримку.
ЦОП Білозерської та Херсонської ДПІ працюють у понеділок-п’ятницю з 8 ранку до 3 години дня. Прийом відвідувачів здійснюється у приміщенні Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 095 322 84 12, 095 513 22 07.

  • Мешканці Білозерської, Чорнобаївської та Станіславської громад можуть надати пропозиції щодо відновлення населених пунктів, у яких проживають. Ідеї можуть бути втілені у таких сферах як облаштування парків та зелених зон, створення центрів реабілітації, проведення фестивалів тощо. Заповнювати анкету можуть як ті, хто наразі проживають у громадах, так і ті, хто виїхав.
  • Білозерська громада отримала 5 зарядних станцій потужністю 3 кВт кожна. Обладнання забезпечує холодильники з вакциною та ліками стабільним живленням у разі відсутності електроенергії, що дозволяє дотримуватися умов зберігання медикаментів.
  • Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання” збирає пропозиції щодо відновлення Білозерської, Станіславської та Чорнобаївської громад. Подати свої пропозиції можуть мешканці, які проживають у цих громадах, а також ті, хто виїхав.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь