Білозерська мистецька школа підсумувала результати навчального року

0
257

Педагогічний колектив Білозерської мистецької школи, попри повномасштабну війну, продовжує тримати культурний фронт на Херсонщині. Йдеться як про навчальний процес, так і збереження матеріально-технічної бази закладу та духовний розвиток учнів. Хоча заклад наразі працює онлайн, це не заважає талановитим білозерчанам здобувати призові місця та дипломи на престижних мистецьких конкурсах.

Про труднощі у роботі школи та здобутки учнів Білозерської мистецької школи у 2023/24 навчальному році розповіла в.о.директора закладу Лариса Хицун.

″В умовах війни було складно як для викладачів школи, так і для учнів. Після деокупації почалися обстріли Білозерки. Під час одного з них, будівлю закладу було пошкоджено. Працівники школи та їхні родини, які залишилися на території Білозерської громади, активно долучалися до прибирання, відновлення покрівлі, ремонту вікон і дверей″, – ділиться керівниця закладу.

За словами пані Лариси, викладач відділу народних інструментів Микола Ананійович Будник, незважаючи на поважний вік, ремонтував пошкоджений дах школи. Викладачка теоретичних дисциплін Наталя Євгеніївна Заглядько постійно допомагала з доставкою будівельних матеріалів та у прибиранні класів.

″Важко переоцінити внесок педагогів у ремонті пошкодженої будівлі школи. Велика їм подяка від учнів, батьків і вчителів″, – каже Лариса Хицун.

Через велику перерву в навчанні, колектив пройшов складний період налагодження роботи з дітьми. Однак учні доволі швидко влилися у навчальний процес і результати їхньої роботи за 2023/24 навчальний неабияк тішать наставників.

“Наші вихованці брали участь у різних конкурсах. Зокрема, Максим Скороход отримав диплом І ступеня у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі “Зірки нашої України”, диплом І ступеня у Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі “Дивограй”, диплом І ступеня у Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі “Ліга талантів” (Київ). Також тріо гітаристів ‒ Максим Скороход, Ілля Трухачов, Тамара Ковальчук – вибороли диплом І ступеня у Всеукраїнському дистанційному двотуровому конкурсі мистецтв “Квітка-душа”. Юлія Волощенко стала володаркою диплому І ступеня Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу “Країна Кобзаря” та диплому ІІ ступеня Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу “Козацькому роду нема переводу”. Марія Степаненко виборола І місце у Всеукраїнському конкурсі декоративно-прикладного мистецтва “Моя територія натхнення”. Анастасія Щербина отримала диплом І ступеня Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв “Таланти Хортиці” (м. Запоріжжя).
Від імені керівництва управління освіти, молоді, культури та спорту Білозерської селищної ради Херсонського району Херсонської області в особі Олександра Віталійовича Василенка та адміністрації Білозерської мистецької школи щиро вітаємо учнів, їхніх батьків і викладачів із закінченням навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів та Перемоги! Слава Україні!”, – говорить Лариса Хицун.

Ковальчук Тамара

Анатолій Різак

Товстоноженко Анна

Тіна Штепель

Лук’янченко Вероніка

Щербина Анастасія

Волощенко Юлія

IMG_1597

Зразковий танцювальний колектив “Фієста”

Петро Кучерявий, клас викладача Свириди С. М.

Лукʼянченко Вероніка, клас викладача Костючок М. М.

Штанченко Каріна, клас викладача Хицун Л.Є

Товстоноженко Ангеліна, клас викладача Заглядько Н. Є.

Соколенко Олександр, клас викладача Будника М.А.

 

 

 

 

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь