17.3 C
Kherson
П’ятниця, 22 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерська “Іскра” гідно виступила на турнірі в Нижніх Сірогозах

 Білозерка.info

2 вересня 2018р. на нижньосірогозському стадіоні “Скіф” ДЮСШ відбувся четвертий традиційний міжрайонний турнір з футболу серед аматорських команд, присвячений пам’яті колишнього голови асоціації фермерів та приватних землевласників Нижньосірогозського району А. В. Дудки. У змаганнях взяли участь 7 команд, серед яких і білозерська “Іскра”.

В ¼ фіналу “Іскра” здолала херсонський “Юг-Свет” 1:1 (5:3 по пенальті). На жаль, за крок до фіналу білозерці поступились “Тарпану” (Нижні Сірогози) і в підсумку зайняли 4 місце. Перемогу у турнірі здобув “Водовод” (Іванівка), перемігши у фіналі “Тарпан” 0:0 (4:2 по пенальті). Четверте місце для “Іскри” – гарний результат, враховуючи силу команд, які взяли участь в турнірі.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info