Білозерська і Дар’ївська громади отримали спецтранспорт від ХОКАРС

0
195

Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба передала екскаватор-навантажувач і медичний автомобіль для Дар’ївської та Білозерської громад.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Екскаватор-навантажувач працюватиме на території Білозерсьої громади. Спецтранспорт використовуватимуть для розвантаження гуманітарної допомоги та будівельних матеріалів. Крім того, екскаватор буде задіяний у роботі комунальних служб під час аварійно-ремонтних робіт.

Також ХОКАРС передала медичний автомобіль для Дар’ївської громади. Завдяки спецавтівці вдасться проводити діагностику, лікувальні та реанімаційні заходи під час транспортування пацієнтів до лікарні.

  • Білозерська громада отримала 5 зарядних станцій потужністю 3 кВт кожна. Обладнання забезпечує холодильники з вакциною та ліками стабільним живленням у разі відсутності електроенергії, що дозволяє дотримуватися умов зберігання медикаментів.
  • У Чорнобаївській громаді з’явиться модульне містечко. До нього планують заселяти жителів Херсонщини, які втратили будинки через війну.
  • 19 листопада діти зі Станіславської та Дар’ївської громад вирушили на відпочинок до Румунії. Поїздку організувала “Боротьба за свободу”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь