28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерська громада зустрічатиме новий рік з оновленнями

Завдяки підтримці народних депутатів України від партії «Слуга народу» Вікторії Вагнєр і Павла Павліша Білозерська територіальна громада зустрічатиме новий рік з оновленнями.

Як розповіла виконуюча обов’язки селищного голови Олена Козачек, сьогодні триває реалізація проекту з будівництва сучасного спортивного майданчика на території Білозерського ЗПЗСО №1 ім. О.Я.Печерського. Наразі виконано 50% робіт.

 Білозерка.info

Також у Зорівці впроваджується проект з капітального ремонту свердловини та водопроводу. Для місцевих мешканців це надзвичайна подія, адже їхня проблема з водопостачанням не вирішувалася протягом багатьох років.

У Білозерці триває реконструкція свердловин по вулиці Соборній та провулку Харченка. Станом на 25 листопада виконано 40% робіт. Крім того, 640 тисяч гривень з державного бюджету будуть використані на реконструкцію центральної площі селища. Взагалі, на всі ці проекти Білозерська селищна рада залучила понад шість мільйонів гривень. Завершити роботи планують до кінця поточного року.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info