Білозерська громада отримала продуктові набори від World Food Programme

0
108

Мешканці Білозерської громади отримали продуктові набори від World Food Programme.
Про це повідомив Червоний Хрест України на своїй сторінці у Facebook.
Минулого тижня волонтери організації видали майже 3300 продуктових наборів від Всесвітньої Продуктової Програми мешканцям Білозерської громади.
На даний момент на Херсонщині продовжує діяти спільна програма Українського Червоного Хреста та Всесвітньої Продовольчої Програми, що реалізується від лютого 2023 року.
Продуктові набори видають внутрішньо переміщеним особам, багатодітним родинам, особам з інвалідністю тощо.

  • У селі Киселівка Чорнобаївської громади запланована реконструкція ясел-садка “Сонечко”. На капітальний ремонт закладу з місцевого бюджету передбачено 31 793 579 грн.
  • У Новій Зорі та Таврійському працюють львівські будівельники. В рамках програми “Пліч-о-пліч” чотири бригади відновлюють наразі 28 приватних домоволодінь. У Правдиному наразі відбудували 14 приватних осель. Населеним пунктом опікується Полтавщина.
  • В Олександрівці відбулося підписання угоди про співпрацю між благодійною організацією ZOA з Нідерландів та громадською радою старостату.
    ZOA надає благодійну допомогу власникам пошкоджених будинків з Олександрівки. 60 родин отримають до 160 тисяч гривень на кожне домоволодіння.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь