Білозерська громада отримала гумдопомогу від ХОВА та ХОКАРС

0
514

До Білозерської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги. Вантаж передали за сприяння Херсонської обласної військової адміністрації та Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби.
Про це повідомила Білозерська військова адміністрація у Facebook.
Протягом минулого тижня Білозерська громада отримала гуманітарний вантаж – питну воду, консерви, аптечки, предмети особистої гігієни, інструмент та інвентар для благоустрою та ін.
Отриману допомогу розподілять між комунальними підприємствами, категорійними та найбільш уразливими верствами населення.

  • Мешканцям Станіславської громади надали адресну гуманітарну допомогу. Людям доставили продуктові набори від благодійної організації “Збережи Україну”.
  • До Новодмитрівки, Томиної Балки та Розливу Білозерської громади привезли продуктові набори від “Save the Children”. Допомогу отримали 330 місцевих мешканців.
  • Нещодавно до Станіславської громади прибув гуманітарний вантаж – питна вода, продуктові та гігієнічні набори, медикаменти, теплі речі та обігрівачі. Пенсіонерам роздали продукти, ковдри, матраци та обігрівачі. Також до громади доставили питну воду, очисні фільтри, будівельні матеріали для ремонту пошкоджених будинків, човни та палатки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь