21.8 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

БІЛОЗЕРСЬКА ФУТБОЛЬНА ЛІГА 19 ТУР

Несподівано розгромним видався результат матчу у Станіславі між лідерами першості “Бригантиною” та Велетенським “Дніпром”. Вже на 43 хвилині зустрічі на табло горіли сухі – 4:0 для гостей, яким у другому таймі не вдалося з одинадцятиметрової позначки переграти кіпера господарів. Не змогло осічкою “Дніпра” скористатися “Гроно”, котре мировою – 1:1 розійшлося на виїзді з “Іскрою”. На другу позицію у турнірній таблиці вийшло “Динамо”, якому було присуджено технічну перемогу – 3:0, за неявку “Комети” на гру. Найбільше м’ячів у 19 турі було забито у Широкій Балці, Правдинський “Цареводар” з рахунком – 6:2 переміг місцеву “Атлантику”. Киселівський “Промінь”, здолав у гостях геть нестабільного цього річ Надеждівського “Колоса” – 4:2. Та другу перемогу у чемпіонаті – 2:1, вирвав Токарівський “Дніпро” над Микільським “Темпом”.

У 20 турі 22 вересня, зустрінуться: “Динамо” – “Темп”, “Іскра” – “Дніпро Т”, “Гроно” – “Бригантина”, “Дніпро В” – “Колос”, “Промінь” – “Цареводар”, “Комета” – “Атлантика”. Початок матчів, о 16-00.

 Білозерка.info

Андрій Пилипченко, секретар БФЛ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info