28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерська «Фієста» знову перемагає

Талановитий хореографічний колектив Білозерської дитячої музичної школи «Фієста» здобув призові місця на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Elidance fest».

Так, 10 березня на базі Херсонського палацу молоді і студентів пройшов Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Elidance fest». Білозерський  колектив «Фієста» отримав І місце у номінації «сучасний танець» (велика група) вікової категорії до 12 років за хореографічну композицію «Голубкина колискова»; у номінації «естрадний танець» (велика група) змішаної вікової категорії за хореографічну композицію «Феєрія музики» – також призове І-ше місце; у номінації «сучасний танець» (велика група) вікової категорії до 12 років за хореографічну композицію «Колискова» – ІІ місце.

Перші місця отримали солісти Віолета Харченко, Єлизавета Борсук, ІІ місця – Альона Дмитрук, Анастасія Кравець, Яна Привалова, ІІІ місце – Марія Степаненко.

Було не так просто отримати призові місця, адже до складу журі увійшли фіналістка танцювальних проектів «Танцюють всі», «Танці з зірками», хореограф-постановник Ілона Гвоздьова, та Наталія Лігай, переможець телевізійного проекту «Танцюють всі», а також відомі хореографи.

Вітаємо керівника колективу Ірину Горєєву та її талановитих вихованців з новими здобутками та бажаємо нових перемог!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info