Білозерська, Дар’ївська та Чорнобаївська громади створили комісії, які прийматимуть заяви про втрачений врожай

0
42

Херсонська, Калинівська, Білозерська, Дар’ївська та Чорнобаївська громади створили комісії для приймання заяв та обстеження земельних ділянок, на яких втрачений врожай.

Про це на брифінгу повідомив виконуючий обов’язки директора департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ХОДА Дмитро Юнусов.

“На сьогодні вже прийнято 77 заяв на обстеження земельних ділянок, обстежено дві земельні ділянки. За попередньою інформацією постраждало 1485 домоволодінь, у яких втрачено врожай, загальною площею 382 гектари”, – розповів Дмитро Юнусов.

За словами виконуючого обов’язки директора департаменту, головною проблемою у роботі комісій є відсутність у людей документів на земельну ділянку та безпекова ситуація у громадах.

Допомога за втрачений врожай надаватиметься фізичним особам Миколаївської та Херсонської областей, які мають у власності земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та/або земельну ділянку для індивідуального садівництва.

Розмір допомоги становитиме 3318 гривень за одну сотку земельної ділянки, на якій втрачено врожай овочів. При цьому допомога надається на площу не більше 20 соток у Миколаївській області та не більше 30 соток у Херсонській області.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь