Білозерська, Чорнобаївська та Станіславська громади виграли гранти на благоустрій

0
263

13 грантових проєктів Херсонщини отримають підтримку благодійників на 10 тис. дол. на кожну ініціативу. Є серед переможців і організації Білозерської, Чорнобаївської та Станіславської громад.

Про це повідомила “Південна стратегія розвитку” у Facebook.

Ініціаторами та виконавцями грантів є громадські організації, благодійні фонди, КП, комунальні установи та незареєстровані ініціативи громадян. 

Так, у громадському місці Чорнобаївки буде встановлена станція очищення води.

Пожежна бригада у Станіславі закупить для себе нове обладнання та інвентар, виконає ремонтні роботи. 

У Томиній Балці облаштують перше підземне укриття, яке одночасно буде місцем проведення публічних заходів.

Центр надання соціальних послуг у  Білозерці інтегрує нову інноваційну систему погосподарського обліку для пришвидшення отримання довідок та інших документів.

Переможці готуються до підписання договорів, підготовки фінального бюджету та опису концепції. Також представники громад візьмуть участь у дводенному навчальному таборі, який пройде наприкінці травня. 

Проєкт реалізується Південною стратегією розвитку у партнерстві зі спільним офісом DanChurchAid та Kirkens Nødhjelp в Україні за фінансової підтримки Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine.

  • У Станіславській СТГ триває відбудова. У громаді відремонтували захисну споруду та станцію місцевої пожежної охорони. Також тут відкрили соціальну пральню та збираються запустити в роботу центр безпеки.
  • Прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та сім’ї опікунів (піклувальників), до яких були влаштовані двоє та більше неповнолітніх дітей, які наразі перебувають за кордоном, можуть отримати виплати. Кошти виплачують законним представникам дітей, які знаходяться у всіх областях України, крім ТОТ та зони активних і можливих бойових дій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь