11.2 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

Білозерка.Інфо стала партнером проекту VoxConnector

 Білозерка.info

Наш портал “БілозеркаІнфо” став партнером проекту VoxConnector. Про це повідомила команда проекту: «Ваше ЗМІ увійшло до кола партнерів проекту VoxConnector. Наша робота полягає у забезпеченні вашої редакції ексклюзивним контентом про суть реформ та їх вплив, а також аналізом важливих економічних подій».

Таким чином, новинний портал увійшов до кола локальних ЗМІ-партнерів інформаційно-аналітичного проекту.

Аналітична платформа VoxConnector поєднає експертів з економічних реформ та регіональні ЗМІ. «Щоб не було відкату реформ, їх необхідно легітимізувати серед широкого кола населення. Ми зовсім не вміємо розмовляти з населенням, доносити до нього думку якісних експертів. VoxConnector з’єднає експертизу аналітиків та ЗМІ, які пишуть у регіонах», – розповів Борис Давиденко, головний редактор VoxUkraine, під час презентації в Українському кризовому медіа-центрі.

Окрім односторонньої подачі матеріалу, передбачений і зворотній зв’язок. VoxConnector буде також і роз’яснювати певні події на запит регіональних ЗМІ. «Нас найбільше цікавить, як це відбувається у населених пунктах, віддалених від Києва. Нам важливо мати зворотній зв’язок не лише для розуміння цікавий чи не цікавий текст ми підготували, а й щодо того, над чим нам працювати, на що звернути увагу, це буде більше ефективно», – вважає виконавчий директор Центру економічної стратегії, член ради Реанімаційного пакету реформ Гліб Вишлінський.

Шановні читачі, ми маємо унікальну нагоду “замовляти” новини – пишіть нам і задавайте питання щодо реформ, а потім читайте відповіді від експертів на сторінках нашого порталу!  

Довідка

Аналітична платформа VoxUkraine спільно з Центром економічної стратегії та Реанімаційним Пакетом Реформ створили проект VoxConnector.

Його мета – забезпечити доступ регіональних ЗМІ та їх аудиторії до якісної інформації, а також побудова стійкого діалогу між локальними медіа та незалежними експертами.

«Об’єктивна інформація є критично важливою для розвитку демократичної країни та реалізації економічних реформ. Мета нашого проекту – максимально спростити доступ до неангажованої та якісної експертизи для якомога широкого кола співгромадян», – каже Борис Давиденко, головний редактор та СЕО VoxUkraine.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, співорганізаторами проекту є Центр економічної стратегії та Реанімаційний Пакет Реформ.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info