Білозерець Віктор Сікоза отримав “Золоту Зірку”

0
229

Мешканець Білозерки Віктор Сікоза отримав найвищу державну нагороду нашої країни – “Золоту Зірку” із присвоєнням звання Героя України.
Про це повідомила 36-та Окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нещодавно, в межах робочої поїздки на Донеччину, Президент України Володимир Зеленський вручив орден “Золота Зірка” із присвоєнням звання Героя України Віктору Сікозі – командиру 36-ї окремої бригади морської піхоти Командування морської піхоти Військово-Морських сил Збройних Сил України.
У квітні 2022-го Віктор був призначений на посаду командира 36-ї ОБрМП. Під його керівництвом підрозділ виконував бойові завдання на Херсонському напрямку, потім перейшов в оперативне підпорядкування командира ОТУ “Донецьк”. Неодноразово полковник особисто очолював підрозділи бригади під час контрнаступальних дій. Віктор Сікоза воював проти окупантів з початку російської збройної агресії проти України. Його підрозділ боровся за Маріуполь.

«Хочу зазначити, що ця нагорода є перш за все заслугою усього особового складу бригади. Щиро вдячний кожному матросу, сержанту, офіцеру, які не покладаючи рук роблять все можливе та неможливе для нашої Перемоги. Разом з тим, хочу подякувати всім підрозділам, якими мав честь командувати та побратимам, з якими в одному бойовому строю знищуємо російського окупанта!» – прокоментував комбриг.

У Віктора Сікози є й інші державні нагороди – Орден Богдана Хмельницького I, II та III ступенів, а також Нагрудний знак “Гідність та честь”.

Слава морській піхоті! Слава нашим мужнім землякам! Слава Україні!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь