36.2 C
Kherson
Субота, 13 Липня, 2024

Останні новини

Білозерці отримали будівельні набори від “Проліска”

Благодійники привезли мешканцям Білозерки будівельні набори для ремонту пошкоджених осель.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Будівельні матеріали доставили волонтери центру “Проліска – Кривий Ріг». Набори для екстреного ремонту отримали 40 мешканців Білозерки.

Це вже не перший гуманітарний вантаж від цієї організації, який надійшов до селища. Від початку року лише будівельних матеріалів доставлено більш як 1000 наборів.

  • Організація “Коопертатів Хаузинг Фаундейшин” (Програма МТД DOBRE Global Communities) придбала та передала для  комунального підприємства «Чорнобаївський Господар» екскаватор-навантажувач JCB 3CX Sitemaster.
  • 10 серпня у Первомайському, що у Білозерській громаді, запустили дизельний генератор. Обладнання допоможе забезпечити стабільну роботу системи централізованого водопостачання.
  • У період з 28 червня по 6 серпня до Дар’ївської, Чорнобаївської, Станіславської, Бериславської та Херсонської територіальних громад благодійники доставили 15 тисяч літрів питної та 43 палети технічної води.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info