28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерці взяли участь у змаганнях з картингу «Таврійська весна-2018»

 Білозерка.info

З метою підведення підсумків роботи гуртків автолюбителів (картинг) за навчальний рік 12 травня 2018 року на картодромі села Чулаківка Голопристанського району Херсонської області відбулися відкриті районні змагання з картингу «Таврійська весна-2018», в яких взяли участь 29 чоловік в складі 11 команд Херсонської та Одеської областей.

В змаганнях традиційно взяла участь і молодь Білозерського району. Це учні Білозерського ЗПЗСО №2 та №3, наукового ліцею, Велетенської ЗОШ та СПТУ №6. Всі вони є вихованцями гуртків автолюбителів (картинг) Білозерської районної станції юних техніків (керівники Каверзін А.В. та Поліщук В.Л.), які в черговий раз успішно відзначились з-поміж багатьох учасників змагань та довели високу спроможність водіння карта, продемонстрували сміливість та впертість в напруженій боротьбі з досвідченими суперниками і вкотре своїми результатами прославили наш рідний край. 

 Білозерка.info
Тож, найвище досягнення – перше місце в командному заліку отримали учні ЗПЗСО №2 та №3 Білий Денис (клас «Кадет») та Єлєсєєв Денис (клас «Піонер»).


В особистому заліку в класі «Кадет» виборов також перше місце Білий Денис. Друге місце отримав Єлєсєєв Денис (клас «Піонер»).
Перемогу наші гонщики розділили зі своїми надійними помічниками – механіками Савченком Сергієм (Велетенська ЗОШ) та Ждерою Ігорем (Білозерський науковий ліцей), які завжди їх супроводжують, підтримують хороший стан машин і демонструють вміння блискавичного знаходження виходу в нестандартних та непередбачуваних ситуаціях. 

 Білозерка.info
Щиро вітаємо наших переможців і їх наставників, а також всіх учасників перегонів, бажаємо подальшого досягнення нових спортивних вершин та професійного зростання.

 

За матеріалами Білозерської РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info