28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Білозерчанку, яка співпрацювала з ворогом позбавили права обіймати певні посади

Засуджено мешканку смт Білозерка, яка виконувала функції посередника між місцевими мешканцями та окупаційною владою.

Інформація про це з’явилася на офіційному сайті Херсонської обласної прокуратури.

За публічного обвинувачення прокурорів Олешківської окружної прокуратури визнано винною у колабораціонізмі мешканку смт Білозерка Херсонської області (ч. 2 ст. 111-1 КК України).

Як розповіла начальник слідства відділення поліції №1 Херсонського районного управління поліції Тетяна Кобзар, в ході проведення дізнання поліцейські встановили, що в серпні минулого року правопорушниця зустрілася з так званим головою «белозерской военно-гражданской администрации», що була створена представниками російської федерації на тимчасово окупованій території смт Білозерка. Псевдо-посадовець запропонувала 72-річній жінці працевлаштуватися на посаду «голови громадської приймальні адміністрації». Остання погодилася та приступила до виконання своїх функціональних обов’язків, зокрема консультування місцевих жителів щодо діяльності незаконно створеної окупаційної влади.

За зайняття посади, не пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, в окупаційній адміністрації держави-агресора їй призначено покарання – позбавлення права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування або займатися діяльністю, що пов’язана із наданням публічних послуг, строком на 10 років.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info