Білозерчанка, яка мешкає в Англії, передала автівку для українських захисників

0
136

У Телеграм-каналі «Николаевский Ванек» з’явилося повідомлення, в якому йдеться про передачу українським захисникам автівки від білозерчанки на ім’я Марина.

Лист про бажання допомогти нашим захисникам надійшов ще на початку грудня 2022 року. Ось що написала пані Марина:

«Доброго вечора, Ванек
Мене звати Марина, я родом із Білозерки Херсонської області, та зараз я живу в Англії.
Я хочу відправити з Англії до України автомобіль Mitsubishi L200. Мій чоловік погодився віддати його безкоштовно. Машина не нова, але ще може допомогти нашим військовим. В вінницькій області чекають механіки, які її перефарбують та доведуть до потрібного стану. Після цього автомобіль поїде на напрямок, де він найбільш потрібний.
Я бачила, що деякі автомобілі, на які ти збираєш кошти і потім відправляєш нашим хлопцям, мають англійські номери. Тому я подумала, що ти маєш якісь контакти щодо їх переправлення.
Я буду вдячна, якщо ти мені допоможеш знайти перевізника, щоб забрали машину з Англії (Hampshire) та перевезли в Україну.
Я запитую всіх, кого знаю та довіряю.
Тож, навіть якщо ти не зможеш допомогти, я буду вдячна тобі за відповідь», – написала білозерчанка.

Марина вмовила свого чоловіка віддати старенький L200, але нічого не знала про технічний стан автівки. Волонтери доставили машину на трейлері до Польщі, де при розвантажені з’ясувалося, що в іномарки «застукав» двигун. Проте позашляховик все ж таки доставили на Україну. Доставити і відновити Mitsubishi допоміг БФ «ПІВДЕНЬ УКРАЇНИ».
Після капітального ремонту автівку передали підрозділу ЗСУ, який працює на Херсонському напрямку (123 ТрО). Так як хотіла Марина!
Українці – унікальна нація! Розкидані по світу, ми лишаємося об’єднані у любові до рідної землі та бажанні допомогти нашим військовим наблизити Перемогу!

Слова вдячності на адресу білозерчанки пролунали від генерала-майора Збройних сил України Дмитра Марченка.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь