Бібліотека Миролюбівської гімназії отримає нові меблі: хто допоможе
У шкільній книгозбірні Миролюбівської гімназії Білозерської селищної ради встановлять нові меблі.
Про це повідомили на сторінці навчального закладу у Facebook.
Меблі бібліотека отримає у рамках участі у проєкті “Психосоціальна підтримка шкіл півдня України”. Ініціативу впроваджують із метою підвищення благополуччя учнів, педагогів та керівників освітнього процесу.

Проєкт підтримує Програма трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.
“У межах реалізації мікрогранту Миролюбівська гімназія отримала можливість облаштувати шкільну бібліотеку новими сучасними меблями. Відтепер бібліотека – це не лише місце для читання, а й комфортний, безпечний простір для спілкування, відновлення емоційної рівноваги, навчання та натхнення”, – додали у дописі.
- 12 родин з Херсонщини вирушили на відпочинок на Львівщину. До поїздки доєднались родини з Білозерки, Правдиного та Дар’ївки. На сім’ї очікують освітні уроки, майстер-класи, активний відпочинок.
- Дар’ївська ТГ доєднається до швейцарсько-українського проєкту DECIDE. Участь у проєкті дозволить впроваджувати освітні практики разом із експертами. Місцева молодь вже відвідала профорієнтаційний захід в онлайн-форматі.
- Дар’ївська громада взяла участь в онлайн-тренінгу “Робота з вразливими категоріями населення”. Захід організувала команда проєктного офісу ВА ОТГ. Отримані знання дозволять Дар’ївській сільській раді вдосконалити алгоритми реагування.