Бібліотеці у Благодатному передали нові книжки

0
153

Сільська бібліотека у Благодатному Чорнобаївської громади отримала нові видання українською мовою. Книжки надійшли від «Видавництва Старого Лева».

Про це повідомив КЗ “Благодатнівська сільська бібліотека” Чорнобаївської сільської ради у Facebook.

Раніше Благодатнівській бібліотеці вже передавали таку допомогу, оскільки після звільнення фонд книгозбірні зменшився на 700 книг.

«Де ділися – невідомо. А з тих, що залишилося – майже 60% російської. Мріємо позбутися всіх їх і замінити на сучасні українські видання. Але де ж їх взяти?» — повідомила бібліотекарка Наталія Мокеєва.

Цього разу цінний подарунок бібліотека отримала у рамках акції «Збір книг на Херсонщину». Ініціатива проводилась «Видавництвом Старого Лева» протягом 11-12 травня. Видавець також оплатив доставку літератури.

  • Відновлений вітряк з Олександрівки представили 18 травня у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові. Млин реконструював фонд “МХП-Громаді”. Вітряк перевезли на Київщину з Херсонщини ще більш ніж 50 років тому.
  • Мешканці Білозерської громади отримали продуктові набори. Допомогу доставили волонтери Global Empowerment Mission. Продукти роздали жителям Знам‘янки, Зорівки та Черешеньок.
  • У ЦНАПі Білозерської громади запрацювало «єдине вікно» для військових та членів їхніх родин. Тут захисники зможуть отримати консультацію, подати заяву для отримання документів. Також фахівці центру допоможуть зібрати необхідні довідки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь