Як благодійний фонд Project HOPE Ukraine допомагає громадам Херсонщини

0
224

Міжнародні благодійники продовжують підтримувати Херсонську область. Зокрема, серед надійних партнерів і благодійний фонд Project HOPE Ukraine.

Про це повідомила Херсонська ОВА у Facebook.

Project HOPE Ukraine надає допомогу в сфері охорони здоров’я. Після звільнення правобережжя Херсонщини ця організація була однією з перших, що приїхали з гуманітарною місією.

Протягом 2023 року команда фонду допомогла десяткам тисяч постраждалих внаслідок бойових дій. Також більше ніж 30 закладів охорони здоров’я на Херсонщині завдяки Project HOPE Ukraine забезпечені медпрепаратами, витратними матеріалами та медичним обладнанням.

Благодійники брали активну участь у забезпеченні оснащенням 7 мобільних бригад у нашій області, що надають невідкладну меддопомогу мешканцям громад.
6 Центрів первинної медико-санітарної допомоги Херсонщини отримали спецавтівки, а
більше 130 працівників охорони здоров’я пройшли навчання – це теж підтримка Project HOPE Ukraine.

Постраждалі від обстрілів та затоплення отримали від фонду гуманітарну допомогу: 22,6 тис. індивідуальних та сімейних гігієнічних наборів, 3 млн 790 тис. л бутильованої питної води, генератори та 60 т паливних брикетів для забезпечення тепла у лікарнях.
Також партнери Херсонщини відновлювали медзаклади у громадах, зокрема, у грудні надали підтримку Киселівській амбулаторії.

   

  • На території Дар’ївської громади з’явилася ще одна захисна споруда. В середині січня додаткові захисні споруди від ТЧХ змонтували і для Станіславської громади. Укриття встановили у Олександрівці та Софіївці.
  • Волонтери місії “Проліска Херсон” доставили гуманітарну допомогу до Станіслава, Інгульця та Зеленівки. Родинам, які проживають у пошкоджених російськими обстрілами оселях, від “Проліска Херсон” видали 250 будівельних наборів та 450 OSB-листів для екстреного ремонту.
  • До Чорнобаївки, Станіслава та Дар’ївки завітали медики-волонтери від міжнародного благодійного фонду “Альянс громадського здоров’я”. У 2024 році лікарі цієї організації вперше здійснили виїзд до населених пунктів Білозерщини. За три дні жителям деокупованих громад надали більш ніж 100 консультацій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь