БФ “Мангуст” надав грошові сертифікати для Дар’ївської громади

0
185

2 листопада представники Херсонського обласного благодійного фонду “Мангуст” передали дар’ївським підприємствам та організаціям грошові сертифікати.
Про це повідомили на сторінці Дар’ївської сільської ради у Фейсбуці.


Сертифікати на суму 30 тисяч гривень від благодійників отримали комунальні підприємства “АКВА-ДАР” та “РОЗЛИВ” для того, щоб покращити водопостачання. Громадська організація “Дар’ївська громада. Разом ми сила!” за кошти благодійників планує придбати ємності для питної води. Дар’ївський ліцей та дитячий садок закуплять необхідну сантехніку та обладнання. Місцева лікарня ветеринарної медицини за кошти благодійників придбає побутову техніку.
Крім того, грошові сертифікати на суму 10 тисяч гривень отримали дар’ївці, оселі яких були пошкоджені внаслідок підтоплення.

  • Чорнобаївська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради отримала ноутбуки.  Обладнання надійшло від Благодійного Фонду Сергія Притули. Техніка допоможе покращити навчальний процес, який відбувається сьогодні у дистанційному режимі.
  • Команда громадської організації “PEN Ukraine” відвідала Благодатне та Посад-Покровське Чорнобаївської громади. Благодійники привезли сільським бібліотекам нові книжки. Літературно-волонтерську місію підтримав Міжнародний фонд “Відродження”. Волонтери відвідали заклади культури та бібліотеки, а також поспілкувалися з місцевими мешканцями.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь