Безпекова ситуація у Кізомиському старостаті критична

0
730
Фото - Facebook Світлани Письменної

Прибережні райони звільненої від окупантів частини Херсонщини щодня потерпають від ворожих атак. Російська армія обстрілює мирні населені пункти з усіх видів зброї.

Про стан справ у Кізомиському окрузі розказала нашому виданню староста Світлана Письменна.

«Ситуація дуже критична. На території старостату – велика активність ворожих дронів, скидають вибухівку на будинки, авто, цивільне населення. Від російських безпілотників палають приватні оселі. Пожежники не можуть приїхати до нас через щільність обстрілів і, знову ж таки, дрони «полюють» на всі авто».

Хоча, за словами пані Світлани, у села старостату все-таки «прориваються» «швидкі допомоги» і газова служба.

Попри складну безпекову ситуацію, місцеві жителі не евакуюються та залишаються у рідних домівках.

«Щодо гуманітарки – її все важче завезти сьогодні. Хоча нещодавно отримали продуктові набори від Естонської ради у справах біженців. Нам зараз дуже потрібні будівельні матеріали тимчасового призначення, щоб робити експрес-ремонти після «прильотів». Таку допомогу нам надає благодійна організація “Проліска”.

Також, як каже пані Світлана, округ продовжує співпрацю з БФ “Безпритульний Світ” з Київщини на чолі з Олексієм Журбою. Організація цього разу привезла корми для безпритульних собак, якими опікуються жителі Кізомису.

17 червня стало відомо, що тимчасово, через посилення обстрілів, припинено роботу маршруту автобуса “Херсон – Кізомис”. Орієнтовно відновлення роботи перевізника відбудеться 20 червня. 

Нагадуємо, що Херсонська ОВА та волонтерські організації надають всебічну допомогу тим, хто вирішив евакуюватись. Питання щодо евакуації можна задати за телефонами «гарячої» лінії Херсонської ОВА: 0 800 330 951 або https://t.me/khersonskaODA/15617.

Фото – Facebook Світлани Письменної

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь