30 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Безпечне дитинство в Музиківці

 Білозерка.info

Останні роки в с.Музиківка жителі активно почали створювати дитячі майданчики.  Вони розташовані в різних куточках села і у кожного з них своя історія.

Про облаштування ще одного місця для проведення дозвілля дітей ми запитали у Жанни Насонової, ініціатора проекту “Безпечне дитинство”,  що реалізується за фінансової підтримки Британської Ради в рамках проекту «Активні громадяни» та за підтримки Фонду «Об’єднання»:

“Сьогодні, вчора, тиждень тому, постійно мої думки та думки небайдужих музичан зайняті реалізацією проекту “Безпечне дитинство”, в рамках якого нарешті можемо створити дитячий майданчик на давно відведений ділянці. Ще рік тому можна було зробити там гойдалки, пісочницю й щось ще для повного щастя, але хіба це перша необхідність, коли поблизу є дорога, коли є ризик? Звісно, що безпека дітей понад усе. Але тепер у нас з’явилася можливість встановити огорожу для майданчика, зробити перебування дітей на ньому безпечнішим. Перші кроки до мрії вже зроблені. Декілька днів тому депутат округу Альона Мельнеченко посприяла покосу трави (успішно організувала свого чоловіка і його техніку), а ще перебуває зі мною на звязку, пропонує допомогу не дивлячись на те, що має новонароджену дитинку. Альона, дякую твоїй чудовій родині за допомогу. Сьогодні придбали пісок для проведення робіт. Ще одне дякую Юрію Карлу, який вже не вперше допомагає з підвозом вантажу. 

Отже, тепер про головне: запрошую всіх бажаючих допомогти у встановленні огорожі для майданчика в цю суботу (12.08.2017) о 18.00

І нехай історія нашого майданчика буде довшою, але тривалою і щасливою як у інших!”

Елла Петренко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info