Безкоштовні юридичні та психологічні консультації в селах Білозерської та Чорнобаївської громад

0
122
У січні мобільна бригада ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” у складі психологині та юристки активно працювала в селах Білозерської та Чорнобаївської громад.

Юристка Антоніна Тищенко надала 26 консультацій із питань:

  • поновлення строків спадкування;
  • трудового законодавства (умови прийняття та звільнення);
  • виправлення помилок у правовстановлюючих документах;
  • мобілізації (відстрочка від призову під час мобілізації);
  • сімейного законодавства (розлучення, стягнення аліментів) тощо.
Також встигла підготувати два матеріали для нашого інформаційного партнера порталу Білозерка.Інфо:
Отримати консультацію юристки можна не лише під час виїздів мобільної бригади, а й за телефоном: +38(050) 999-01-42.
Психологиня Інна Корміленко провела групові зустрічі з жінками. Тему взяли актуальну на всі роки: «Life balance – керування життям». Жінки навчилися не тільки швидко аналізувати причини свого незадоволення життям, а й запланували як це виправити.
«Баланс у житті можливий, якщо ви керуєте своїм сьогоденням і майбутнім, володієте своїм часом. Коли ви визначаєте, чому приділити увагу.
Щоб жити захоплююче, потрібно займатися своїм розвитком та пробувати нове. Навіть зустріч із психологом чи психологинею є тим новим досвідом», – мотивує пані Інна.
Найпопулярніше звернення до психологині за телефоном гарячої лінії: «Що робити з тривожністю, щоб покращити якість свого життя?». На другому місці стоять проблеми у стосунках у родині, у парі чи між батьками та дітьми. Дистанційні консультації показують швидкий результат, тому не втрачайте можливість та звертайтесь за допомогою: +38(066) 999-01-42
Ініціативу «Заклади культури в деокупованих громадах Херсонщини як осередки психологічної та правової підтримки мешканців» впроваджує ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» за сприянням Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії.
Фото з архіву ГО «Білозерський центр регіонального розвитку»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь