28 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Безкоштовне навчання від Служби зайнятості

  Білозерка.info

Безкоштовне навчання від Служби зайнятості – це можливість підвищити професійну мобільність та знайти гідне місце у суспільстві. Існує безліч причин, чому людина втрачає роботу. У багатьох випадках у цей час вона стикається з матеріальними негараздами. Вона переживає хвилювання, адже потрібно корегувати свої плани, а інколи навіть змінювати професію. Центри зайнятості всіляко сприяють підвищенню конкурентоспроможності працівників на ринку праці. Саме задля цих цілей забезпечене навчання для всіх бажаючих. Для Вас відкриті двері 11 центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості по таких містах України як Херсон,   Днепр, Івано-Франковськ, Львів, Одеса, Суми та інші. 
При пропонуванні такої послуги спеціалісти центру зайнятості враховують багато параметрів. Наприклад, вимоги сучасного ринку праці та сучасного виробництва. Обов’язково Ваші особисті можливості, інтереси і схильності. Адже, якщо Ви обираєте або змінюєте професію вона має відповідати потребам суспільства. Це дозволить зрозуміти власне місце в суспільстві і відчути свою значимість від корисності тієї праці, яку Ви виконуєте, мати гідну заробітну плату, знайти стабільність у своєму житті та відчути себе успішним.
  Напрямків підготовки робітників досить багато. Для всіх галузей економіки: промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту і зв’язку, сфери послуг тощо. Обрати свій професійний шлях можна майже з сотні професій. Але їх об’єднує те, що вони є найбільш конкурентоспроможними на ринку праці. Це і електрогазозварник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, машиніст крана автомобільного, стропальник, токар, столяр, муляр, штукатур, перукар, манікюрник, кондитер, кухар, продавець, закрійник тощо. 
  Організовується таке навчання виключно за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Тобто особам, які перебувають на обліку в службі зайнятості ця послуга надається безкоштовно. 
  Такі учбові заклади створені задля навчання дорослого населення, і це суттєво відрізняє їх від інших. Викладачами враховано і вимоги роботодавця і особисті прагнення безробітних. Навчальні кабінети та лабораторії облаштовані сучасним обладнанням та устаткуванням. Виробниче навчання і практика здійснюються у світлих зручних майстернях. Є затишні зали бібліотек. Крім того під час навчання особи перебувають в комфортних умовах проживання у гуртожитках. Проїзд до навчального закладу, до речі, теж компенсує Фонд.
  Слухачам, по завершенню курсу професійного навчання видається документ установленого зразка, відповідно до чинного законодавства.
Широкий діапазон освітніх послуг від служби зайнятості забезпечить Вам не тільки професійний розвиток, а й дозволить набути додаткових компетенцій, що сприяють спілкуванню, комунікабельності, прийняттю правильних рішень. 
  Якщо ви замислились над можливістю проходження професійного навчанням і у вас є питання – завітайте до Білозерської філії Херсонської обласної служби зайнятості за адресою: смт. Білозерка, вул. Кооперативна, будинок 99 або телефонуйте за номером 0(5547) 33771.
Джерело: Білозерська філія  Херсонського обласного центру зайнятості
 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info