22.7 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

Без черг і тяганини – з допомогою «Дії»

Як повідомив Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Telegram-каналі, в офіційному застосунку «Дія» розпочали бета-тестування нової послуги для внутрішньо переміщених осіб, які у кілька кліків зможуть змінити своє місце проживання та скасувати статус ВПО.

Михайло Федоров зазначив, що після повномасштабного російського вторгнення у «Дії» велася постійна робота, спрямована на спрощення оформлення необхідних документів для ВПО. Так, майже за 9 місяців, 1,4 мільйони людей подали заяву про отримання довідки ВПО та оформили регулярні виплати від держави.

“Тепер ми хочемо, щоб люди без черг та збору папірців по держорганах могли змінити адресу проживання або зовсім скасувати статус ВПО у застосунку”, – заявив Міністр цифрової трансформації України.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info