Багатодітній родині з Олександрівки побудують житло на Київщині

0
143

Для багатодітної сім’ї з Олександрівки Станіславської громади зведуть каркасний будинок у Київській області. Житло родина отримає у селі Михайлівка-Рубежівка Ірпінської громади.
Про це написав мер Ірпіня Олександр Маркушин у Facebook.
Олександрівська родина, яка залишилася без власної оселі, отримає новий дім завдяки благодійникам. Будинок, площею 110 квадратних метрів, почнуть будувати цього тижня та планують завершити роботи протягом трьох місяців.
Це буде каркасна оселя. Відповідну технологію будівництва вже давно використовують у Європі та США, адже це допомагає дуже швидко спорудити енергоефективний будинок.

  • В Олександрівці громадська рада старостату та нідерландська благодійна організація ZOA підписали угоду про співпрацю. 60 сім’ям, будинки яких були пошкоджені, нададуть до 160 тисяч гривень на їх відновлення.
  • У Посад-Покровському Чорнобаївської громади планують збудувати багатофункціональний спортивний майданчик. На розробку проєкту з місцевого бюджету виділили 750 тисяч гривень. Ним займатиметься корпорація “Планета-Ремекс”.
  • Благодійний фонд Support Kherson надав допомогу дітям зі Станіславської громади. Представники організації привезли школярам канцелярське приладдя та спортивний інвентар. Гуманітарну допомогу розподілили серед дітей молодшого шкільного віку з Олександрівки, Станіслава, Широкої Балки та Софіївки.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь