Багатодітні родини з Дар’ївської громади отримали сонячні батареї

0
87

25 багатодітних сімей Дар’ївської громади отримали від благодійників сонячні батареї, які допоможуть родинам стати енергонезалежними.
Про це повідомили на сторінці Дар’ївської сільської ради у Фейсбуці.
Важливе екологічне обладнання доставили завдяки Голові представництва Міжнародної спільноти з міграції Ан Нгуєну та колективу організації.

Ан Нгуєн очолює українське представництво МОМ, Агентства ООН з питань міграції, з 2019 року. Представництво МОМ в Україні надає допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) і людям, які постраждали від війни.
  • До Музиківської громади надійшли 115 наборів інструментів, 5 бензопил, 2 установки Керхер для мийки, 50 кілограмів зварювальних електродів, біг-беги та мішки, миючі засоби, продукти харчування, корм для тварин, респіратори, гумові чоботи, пакети для сміття. Мешканці Східного, Загорянівки та Шкуринівки отримали 12 тонн питної води.
  • Нещодавно гуманітарний вантаж у вигляді продуктів харчування, питної води і технічних засобів прибув до Дар’ївської та Чорнобаївської громад.
  •  Дар’ївська громада отримала 11 насосів для водопостачання від засновника благодійної організації “Фонд оборони і розвитку України” Ендрю Кінсела і команди самої організації. Також благодійники привезли місцевим мешканцям резервуари для води.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь