“Армію відновлення” у Дар’ївській громаді поповнили 25 працівників

0
170

У 2024 році на території Дар’ївської громади продовжує діяти проєкт “Армія відновлення”. У січні до програми долучилися 25 працівників із благоустрою.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.
Суспільно-корисні роботи проводяться у співпраці з Херсонським обласним центром зайнятості. До проєкту долучаються працездатні особи з-поміж безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Кошти на “Армію відновлення” виділяє Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування.


“Армійці” виконують розвантаження та видачу гумдопомоги, ведуть її облік, прибирають територію, здійснюють розвантаження та доставку дров, ремонтують приміщення. Робітники допомагають людям похилого віку та особам з інвалідністю по господарству (складування дров та вугілля, закупівля продуктів, прибирання приміщень, доставка води), проводять розбір завалів після “прильотів”.
З настанням тепла у громаді стане більше роботи. Тому всіх охочих безробітних мешканців Дар’ївської громади запрошують долучитись до “Армії відновлення”. Наразі зарплата відповідних спеціалістів складає 7100 грн.

  • У Дар’ївській громаді провели прийоми лікарі від громадської організації CASERS. Також фахівці працювали у Бериславській та Новорайській громадах. За 4 дні 92 пацієнти зі Степного, Раківців, Лиманцю та Чайкиного отримали консультації терапевта та невропатолога.
  • На території  Дар’ївської громади почали діяти соціальні пральні. Проєкт допоміг втілити благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”. У пральнях є три потужні пральні машини, три сушарки, пральні та миючі засоби тощо.
  • Білозерська громада отримала паливну деревину. Її роздали 22 родинам. Допомогу привезла благодійна організація Dutch Jewish Humanitarian Fund за допомоги ХОБФ “Мангуст”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь