“Армія відновлення” – для Дар’ївської громади: підсумки квітня

0
136

Протягом квітня у Дар’ївській громаді працювала “Армія відновлення”. Працівники з благоустрою лад у кожному зі старостатів.
Про це повідомила Дар’ївська сільрада у Facebook.

У Лиманецькому старостинському окрузі “армійці” проводили ремонт водомережі, підлоги у гуманітарному штабі, стін у технічному приміщенні, встановлювали паркан на дитячому майданчику. Робітники прибрали територію біля ФАПу у Лиманці, прибудинкові ділянки одинокопроживаючих людей похилого віку та наодили лад на кладовищі. Працівники “Армії відновлення” приймали речі у соцпральні, готували технічне приміщення, вапнували бордюри центральної площі, викошували траву.


У Микільському старостаті впорядковували території, збирали та вивозили сміття, розвантажували та видавали гуманітарну допомогу та хліб. “Армія відновлення” допомагала маломобільним людям по господарству та розбирала завали після ворожих атак.
Працівники з благоустрою у Федорівському старостаті забезпечили роботу соціальної пральні, розвантажували та видавали гумдопомогу, вивозили сміття особам з інвалідністю, косили траву біля старостату та будинку культури. “Армійці” прибирали узбіччя доріг та вулиць, прилеглу до адмінбудівель територію й цвинтар. Також вони пофарбували автобусну зупинку в Ульянівці, зробили ремонт у підвальному приміщенні для розміщення там спортзалу.


В Інгулецькому старостаті місцеві “армійці” провели благоустрій алеї Слави, пам’ятника загиблим воїнам, впорядкували бордюри у центрі села, працювали у гуманітарному штабі та у соцпральні. Робітники прибирали сміття на території старостату та площу біля БК.
У Дар’ївці “армійці” ліквідовували наслідки обстрілів, допомагали замінювати вікна, ремонтували підвальне приміщення. Також працівники з благоустрою прибрали прилеглу територію до адмінбудівель та на кладовищі.
Починаючи з 1 квітня, працівники “Армії відновлення” отримують підвищену зарплатню – 8 тисяч гривень. У всіх, хто виконує суспільно корисні роботи, є соціальний захист і гарантії, їм нараховується страховий стаж.
Діяльність “Армії відновлення” вдалось організувати завдяки співпраці Дар’ївської сільської ради з Херсонським обласним центром зайнятості. Кошти на проведення робіт виділяє Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь