“Армія відновлення” Дар’ївської громади допомагає категорійним верствам населення

0
94

Завдяки співпраці Дар’ївської СВА з Херсонською обласною службою зайнятості на території громади працює “Армія відновлення”. 26 робітників розвантажують гуманітарну допомогу, прибирають територію старостатів, ремонтують пошкодженні будівлі тощо.

Як повідомляють у Дар’ївській сільраді, у листопаді на території Інгулецького старостату “армійці” продовжують працювати у гуманітарному штабі, прибрали території біля будинку культури, їдальні, пошти, архіву, контори, зупинки, а також покосили траву на цвинтарі.
Крім того, працівники з благоустрою допомогли з ремонтом будинку по вулиці Інгулецькій, який був пошкоджений внаслідок підтоплення, відремонтували дах приміщення пошти та бібліотеки.
У Лиманецькому старостаті “армійці” прибрали у будинках для переселенців, центральні площі населених пунктів, території біля зупинок, адмінбудівель та ін.  Також працівники з благоустрою допомогли засклити вікна у пошкоджених після обстрілу домівках, згрібали опале листя у Лиманці, впорядковували територію біля нежитлових приміщень та будівель, працювали у гуманітарному штабі.
На території Федорівського старостату “Армія відновлення” відремонтувала дитячу гойдалку, змайструвала та встановила нові лавочки біля клубу в Ульянівці, допомогла ліквідувати аварію на водомережі.
У будівлі Федорівського старостату “армійці” частково замінили шифер, виготовили і встановили двері у вбиральні. Крім того, працівники з благоустрою прибрали територію біля зупинки, прибрали опале листя, вивезли сміття, обрізали дерева та кущі, покосили траву біля занедбаних будинків.
Також “армійці” допомогли місцевим комунальникам вивезти сміття з 20 підтоплених будинків та відремонтувати водопровід у Федорівці та Ульянівці, розвантажували гумдопомогу.
На території Микільського старостату спеціалісти “Армії відновлення” допомогли 7 сім’ям одинокопроживаючих та людей похилого віку, розвантажували та видавали гумдопомогу, а також здійснювали благоустрій території.
У Дар’ївці робітники згрібали суху траву та опале листя вздовж траси, впорядковували укриття, розбирали завали, допомагали у розвантаженні та видачі гуманітарної допомоги.

  •  Мешканці Станіслава отримали гумдопомогу від волонтерів місії “Проліска”. Людям видали ковдри, матраци, постільну білизну, подушки, сонячні лампи та каністри для води. Допомогу доставили завдяки UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні.
  • 11 громадських організацій Дар’ївської громади отримали грошові сертифікати. Сума кожного з них – 30 тисяч гривень. На ці кошти можна придбати необхідні матеріали та обладнання – генератори, насоси, будматеріали тощо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь