15.3 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

“Арабесківці” привезли додому п’ять переможних кубків

 Білозерка.info

Окрилені перемогою в рідному місті, «АРАБЕСКІВЦІ» поїхали до м.Миколаїв. Там на них чекала запекла боротьба у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Кубок південного регіону “Dance Masters Fest – 2018”.

У фестивалі прийняли участь колективи з Миколаєва, Одеси, Херсону та області (загалом більше 200 номерів). Не дивлячись на велику конкуренцію, діти вкотре показали свою майстерність і привезли до Білозерки п’ять кубків (три ПЕРШИХ і два ДРУГИХ місця):

Композиція “Baby flowers” (естрадний танець, категорія до 6 років) – 2 місце
Композиція “Человечки сундучные” ( вільна танцювальна категорія, до 8 років) –  2 місце
Композиція “Веселі жучки” ( мала форма, до 8 років) – 1 місце
Композиція ” Воспламинение” (Dance show) – 1 місце
Композиція “Селфі” (формейшин, ВТК, змішана вікова категорія) – 1 місце

Вітаємо учасників хореографічного колективу “АРАБЕСК” і керівника Нефьодову Анастасію Олександрівну із вдалим виступом. Бажаємо творчої наснаги і нових звершень! Так тримати!!

 Білозерка.info

 Білозерка.info

 Білозерка.info

 Білозерка.info

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info