17.3 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

“Ангельський патруль” в дитячому садку

До свята Миколая в білозерських дитячих садках відбувся «Ангельський патруль»

Драматичний гурток «Оріон» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва провів благодійну акцію, присвячену Дню святого Миколая, для вихованців дитячих садків «Сонечко» та «Топольок».
Гуртківці підготували для малечі виставу «Ангельський патруль», у якій розкрили і свої акторські здібності, і потішили дітвору. Але вистава має ще й навчально-виховний характер: в ній розкриті питання правди і кривди, слухняності , чемності та доброзичливості; присоромлюються такі риси, як брехливість, хуліганство, вередливість. А в пошані – доброта, чесність, слухняність. Дітьми було засвоєно правило, що за добро Господь нагороджує, а тих, хто чинить зло – карає. Бо треба так на світі жити, щоб добро усім чинити!
Ролі ангелів – ревізорів виконували Анна Шпак та Анастасія Айрапова, вередливих мишенят показали Кіра Карпенко та Анастасія Плохотна, брехливу лисичку – Яна Асмьоткіна, розбишаку вовчика – Дмитро Дягель, ролі запальних чортенят виконали Діана Тіт, Олександра Горобець та Альона Войнолович, доброзичливих зайчиків зіграли Вікторія Бєла та Віктор Фільченков. Керівник гуртка – в минулому вихованка ЦТДЮ, а тепер – студентка ХДУ і наймолодший керівник гуртка закладу, адже працює всього 3 місяці.
До доброго діла долучились також лідери учнівського самоврядування району (координатор Будко О.М., методист ЦТДЮ), які в ході благодійної акції «Подаруй дитині усмішку» зібрали більше 50 подарунків, різноманітних смаколиків та виготовили чудові прикраси на ялинки. Ці подарунки і були вручені після вистави малюкам обох дитсадків.

За матеріалами: Білозерської РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info