16.9 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

Андрій Неделько: найнадійніший захист від дифтерії – вакцинація

05 грудня 2019 року голова районної державної адміністрації Андрій Неделько відвідав Білозерську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, де зробив вакцинацію проти дифтерії. Про це повідомляє Білозерська РДА на офіційній сторінці в Фейсбук.  Керівник району особистим прикладом закликає жителів району зробити вакцинацію, бо це правильний шлях до створення колективного імунітету та збереження свого здоров’я та життя.

Особливо це стосується дітей, бо ті хвороби, які виникають у невакцинованих малюків та підлітків, дуже часто призводять до летальних випадків. На сьогоднішній день закуплено безпечні та якісні вакцини в достатній кількості, пункти щеплення відкриті в усіх закладах охорони здоров’я. Вже вакцинацію зробили заступники голови РДА, керівники підрозділів та працівники багатьох державних установ.

Дифтерія є небезпечним гострим інфекційним захворюванням, яке передається повітряно-крапельним шляхом, ускладнення можуть призвести до смерті. До дії дифтерійного токсину чутливі практично всі органи, але найбільш вразливими є серце, нирки, наднирники, нервова система. Смертність від дифтерії за різними даними становить від 5% до 20%. Тому найнадійнішим способом захисту від хвороби є вакцинація як дітей, так і дорослих, відповідно до календаря щеплень.

Переїхавши на роботу до нашого району Андрій Неделько, також перезаключив декларацію на обслуговування з лікарем Білозерської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

  Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info