28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Анастасія Чухрай – гордість Велетенського ліцею

У стінах Велетенського ліцею навчається багато здібних учнів. Кожна дитина – особлива, має свої таланти й обдарування. Саме серед таких хотілося б відзначити ученицю 9 класу Анастасію Чухрай.
Основним у навчанні дівчини є вміння критично мислити, аналізувати, робити висновки й не боятися висловлювати їх, дискутувати, виявляти творчий підхід у розв’язанні будь-якої проблеми. У неї є власна громадянська позиція, свій погляд на життя, на проблеми в українському суспільстві та історії нашої держави. Іноді дивуємося: як може звичайний підліток опрацювати стільки інформації?! Результат очевидний: за успіхами стоїть величезна праця.
Ми пишаємося, що навчаємо таких учнів, як Анастасія! Дев’ятикласниця неодноразово ставала переможницею всеукраїнських предметних олімпіад з української мови і літератури, історії, англійської мови, біології, призером Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка і Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.
Анастасія завжди прагне знати більше, не зупинятися на досягнутому. Щира, дружелюбна, добра, готова завжди прийти на допомогу близьким і друзям. Звичайно, найперші люди, які підтримують дівчину в усіх її починаннях, піклуються та допомагають – це батьки. Найщиріші слова вдячності вам, шановні, за розумну й добру дочку!
Надія на успіх живе в кожній дитині. І хочеться вірити, що на життєвій стежині Анастасії успіх буде тільки примножуватися. Коли людина знає, до якої пристані вона тримає шлях, для неї будь-який вітер – попутній!
Адміністрація ліцею

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info