12.9 C
Kherson
Субота, 16 Вересня, 2023

Останні новини

Алгоритм дій пересічного громадянина щодо ініціювання ремонту дороги в його громаді

⁉️ Чи знаєте Ви, що…

Те, яку з українських доріг, де б вона не знаходилася – в населеному пункті чи поза ним, буде побудовано, реконструйовано чи відремонтовано наступного року, вирішується цьогоріч.

⁉️ Як це відбувається…

Протягом року балансоутримувачі українських доріг: служби автомобільних доріг в областях, обласні державні адміністрації, а також муніципалітети формують переліки автомобільних доріг, на яких заплановано роботи з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту в наступному році.Базуються ці пропозиції на зверненнях громадян і результатах моніторингу стану дорожньої мережі, який регулярно проводять відповідні підрозділи, а підкріплюються – розрахунками обсягів і зазначенням джерел фінансування робіт.

☑️ Перелік об’єктів доріг загального користування державного значення формується службами автомобільних доріг в областях, узагальнюється Укравтодором і за погодженням з Міністерством інфраструктури України затверджується Кабінетом Міністрів України. Роботи фінансуються за рахунок коштів спеціального фонду Державного бюджету України – «Державного дорожнього фонду».

☑️ Переліки об’єктів доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах формуються і затверджується обласними державними адміністраціями з урахуванням пропозицій сільрад, ОТГ і муніципалітетів в частині доріг в межах населених пунктів, які є частиною дорожньої мережі місцевого значення, і погоджуються з Укравтодором. Роботи фінансуються за рахунок субвенції зі спеціального фонду Державного бюджету України – «Державного дорожнього фонду», а в частині доріг в межах населених пунктів, які є частиною дорожньої мережі місцевого значення – в обсязі до 20% від частини субвенції, яка призначається області.

☑️ Переліки об’єктів автомобільних доріг в межах населених пунктів (вулиць і автомагістралей ) формуються та затверджуються сільрадами, ОТГ і муніципалітетами.Роботи фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів.

⁉️ Чи можна включити до якогось з переліків дорогу, яка потрібна саме Вам? Можна! А про те, як це зробити – в листі «Громадянина України».

 Білозерка.info
Алгоритм звернення громадянина

А за роз’ясненнями звертайтеся до регіональних координаторів Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади»: Альона Гринько, Мирослав Сімка, Володимир Жданов, Данило Скачков

– – – – – – – – – – – – – – –

Створення алгоритму включення автомобільних доріг до переліків об’єктів, на яких заплановано роботи з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту в наступному році в рамках Проєкту «Прозорість та підзвітність при здійсненні дорожніх робіт на дорогах місцевого значення: міста та громади» стало можливим завдяки Агентству Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалу є виключною відповідальністю CoST Ukraine і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info