12.6 C
Kherson
Неділя, 21 Квітня, 2024

Останні новини

Алея юннатівського руху

З метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної свідомості, залучення її до активної природоохоронної роботи та з нагоди відзначення 100-річчя позашкільної освіти в Україні комунальний заклад «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області» став організатором проведення щорічної обласної акції «Алея юннатівського руху».

На протязі третьої декади жовтня учнями та вихованцями на території освітніх закладів та населених пунктів Білозерського району були закладені алеї з саджанців декоративних дерев, ялівцю козацького, вирощені юними натуралістами на навчально-дослідній земельній ділянці. Всього 120 саджанців та 30 кущів.

Найактивнішими учасниками цього заходу стала учнівська молодь Велетенської, Садівської, Посад-Покровської, Правдинської, Миролюбівської, Киселівської, Олександрівської загальноосвітній шкіл та Чорнобаївського навчально-виховного комплексу.

Сподіваємось, що акція стане доброю традицією!!!

За матеріалами: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info