Активісти Музиківської громади розпочинають реалізацію міні-проєкту «Клас безпеки: навчання для виживання»

0
154

Надання першої домедичної допомоги потерпілим відповідальність не лише медичних працівників, але й обов’язок кожної людини.

Протягом наступних місяців мешканці громади зможуть відвідати безкоштовні тренінги з надання домедичної допомоги. Зокрема, навчання включатимуть теоретичну та практичну частини щодо зупинки кровотеч, використання турнікетів, серцево-легеневу реанімацію, перевірку рівня свідомості та допомогу при втраті свідомості, а також багато іншої корисної інформації, яка може допомогти врятувати власне життя та життя інших. В рамках проєкту також планується облаштування зони з домедичної допомоги, що стане першим кроком для створення повноцінного класу безпеки у громаді.

«В умовах воєнного стану варто бути готовим до різних екстремальних ситуацій навіть цивільним особам. Вважаємо, що формування культури безпечної поведінки є основою для збереження життя і здоров’я. Одним із шляхів вирішення цього питання є створення класів безпеки, на базі яких населення може вивчати основні правила безпечного життя. Сподіваємося, що наші плани реалізуються та дана ініціатива стане лише початком до втілення повноцінного проєкту з розширенням тематичних зон – зона мінної безпеки, зона пожежної безпеки, зона безпеки життєдіяльності, зона психологічного розвантаження», – розповідає Тетяна, керівниця міні-проєкту.

Наразі вже закуплено мінімальний набір обладнання необхідний для проведення навчань, йде підготовка теоретичного матеріалу, збираються групи бажаючих підвищити свої знання з домедичної допомоги. Загалом буде відтренеровано 3 групи  – працівники закладів та установ громади, шкільна та позашкільна молодь, представники вікової категорії 18+. Викладення теоретичного матеріалу буде поєднано з практичним відпрацюванням на спеціальному манекені для першої допомоги із застосуванням кровоспинних комплектів та підручних засобів.

Слідкуйте за анонсами та доєднуйтеся до впровадження проєкту! Разом ми зможемо сприяти підвищенню безпеки та добробуту нашої громади.

Проєкт відбувається при підтримці Фонду «Об’єднання» за кошти Національного Фонду Підтримки Демократії (NED).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь