Актори Херсонського обласного драмтеатру ім. М.Куліша дали концерт у Чорнобаївці

0
114

Артисти Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша побували з концертною програмою у Чорнобаївці.

Про це повідомили на сайті Суспільного.

З пропозицією завітати до села та підбадьорити творчістю чорнобаївців, які пережили важкі часи окупації, до акторів звернулися місцеві волонтери.

“Це була ініціатива нашої волонтерської групи. Захід хотіли провести для підняття духу місцевих жителів, хоч ми і так великі духом, але вирішили запросити херсонський театр, щоб приїхали до нас зі своєю концертною програмою і підтримали дух людей”, — каже мешканка Чорнобаївки Валентина Бурак.

Директор театру Олександр Книга говорить, що з концертною програмою актори також побували у Музиківці і Томиній Балці.

“За репертуар відповідає головний хормейстер театру Валерія Мавріді-Михайловська. Вона його формує хоча знаходиться теж не в Херсоні. В програмі залучені заслужений артист України Сергій Михайловський, заслужена артистка України Тетяна Проворова, солістка-вокалістка Тетяна Мисак, музиканти і головний диригент Артем Філенко”, — говорить Олександр Книга.

Сьогодні наші артисти виконують дуже важливу місію  – реабілітацію людей мистецтвом. Тож щира подяка їм за душевні ліки для тих, хто пережив надважкі випробування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь