3.7 C
Kherson
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Останні новини

Активна музиківська громада облаштувала спортивний майданчик

У жовтні 2016 року представники Музиківської громади прийняли участь у польсько-українському проекті «Активна громада», в рамках якого пройшли навчання у «Літній школі партиципації» в польському місті Люблін.

А далі почалася робота на місці. Активісти провели анкетування музичан, завдяки якому були визначені першочергові потреби з питань благоустрою, організовані дві зустрічі з жителями с.Музиківка з метою обговорення та пошуку шляхів вирішення вказаних потреб.  

В результаті кошти, надані в рамках проекту на реалізацію місцевої ініціативи, спрямували на благоустрій спортивних майданчиків на шкільному стадіоні

Дочекавшись тепла, 1 квітня 2017 року влаштували суботник. Зробили покриття майданчику, відтепер після дощу можна займатися спортом, а не місити бруд під ногами. Встановили лавки й урни, висадили дерева, зробили прості, але необхідні речі, які прикрашають буденне життя.

Вкотре порадувала активність громади. Люди купували матеріали, допомагали грошима, надавали транспорт, а ще дуже важко працювали. Робочий день пролетів швидко, завдяки музичному супроводу, який влаштував директор будинку культури Алєксєєв І. та Маков О., завдяки дитячому сміху та гарячій каві робота була виконана на одному подиху. Цікавим лишається той факт, що після подібних ініціатив ніколи не буває такого, щоб всі були вдоволені. Обов’язково будуть особи, які вважатимуть кольори неяскравими, покриття недоцільним, дерева несиметричними, але це не засмучує, а стимулює. 

Робоча група україно-польського проекту “Активна громада” (Карп В.Ф., Шнирук І.В., Насонова Ж.Ж., Волошина О.В., Компаніченко О.І.) висловлює щиру подяку активістам, що долучилися до його реалізації.

Особливо вдячні тим, хто допоміг фізично та фінансово!

Фінансову підтримку надали: Бацура В.І., Сиводідова А.В., Мельниченко І.Л., Погрібний В., Кулик В., Компаніченко О., Насонов А.В., Шнирук О.П., Нестеренко Н., Шевченко І.Г., Карп В.Ф., Волошина О.В., Пилипчук Г.М., Карло Ю.М., Мілецька Т., Магазин “Економстрой”.

Надали фізичну допомогу: Бокій Олексій, Погрібна Люда з дітьми, Плахтирь Іван, Карп В.Ф., Борисова Н.В., Борисов Сашко, Заремба Даня, Авдоян Само, Жуліни: В.К., Іра, Марина, Вадим, Шнирук Сашко, Спіціальні: Тетяна, Ігор, Саша, Кабанов О.О. та Сергій, Огурцов Артур, Волошина Катя, Мілецька Тетяна і Поліна, Демидюк Даша, Плотнік Микола, Чихун Олена, Сипко Рома, Коротченко Діма, Рожук Людмила, Михайлова В.С., Шулєжко Світлана, Врублевський Паша, Тимченко Марина з доньками, Артемчук Женя, Карло Ваня.

Музичани пожертвували аж 2400 грн. добровільних внесків!

Ці кошти витратили на відсів та його доставку 1535 грн. та малярні матеріали 380 грн.

А за решту грошей (485 грн.) вирішили придбати фарбу та подарувати школі для подальшого фарбування металевих споруд на шкільному стадіоні.

В подальшому планується пофарбувати старі металеві конструкції для занять спортом та освітити майданчики. Тим паче, що місцевий депутат Плотнік М.П. вже зробив перший крок до вказаної мети – подарував ліхтарі. Так, спільними зусиллями, музичани змінюють своє сьогодення й майбутнє власних дітей. Нехай воно буде яскравим, здоровим і спортивним! 

Ініціатива була  реалізована в рамках проекту “Активна громада” Польсько-Канадської Підтримки Демократії у співпраці з “Фондом Європа ХХІ” та “Центром громадянської освіти”.

Жанна Насонова

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info