6.4 C
Kherson
Четвер, 29 Лютого, 2024

Останні новини

Агровиробники з прифронтових областей можуть отримати насіння соняшника та кукурудзи

Аграріям надаватимуть насіння кукурудзи та соняшника. Реалізує програму Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Японії.
Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

У межах цієї програми насіння буде розподілено у дев’яти постраждалих від війни областях України, зокрема у Чернігівській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській та Запорізькій областях. Кожен отримувач допомоги може отримати достатню кількість насіння кукурудзи або соняшнику для обробки 10 гектарів землі. Ця допомога спрямована на підтримку сільськогосподарського виробництва, що має вирішальне значення для забезпечення продовольчої безпеки та харчування сільського населення.
Програма орієнтована на юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 200 гектарів та ведуть свою діяльність у вищезазначених областях.
Будь ласка, зверніть увагу, що участь у цій програмі залежить від своєчасної доступності насіння від місцевих постачальників. Подання заявки за цією програмою не гарантує, що допомога буде надана.
Кінцевий термін подання заявки – 12 квітня 2023 року.
Корисні матеріали:
• Інструкція з реєстрації у ДАР
• Інструкція щодо входу в кабінет та редагування інформації у ДАР
Контактна інформація:
• Контакт-центр ДАР: +38 044 339 9215; support@dar.gov.ua
• Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО):
+38 099 090 7582; +38 068 318 0943; UA-Feedback@fao.org

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info