21.2 C
Kherson
Неділя, 23 Червня, 2024

Останні новини

Агрофірма “Білозерський” відсвяткувала своє 65- річчя!

Цьогоріч агрофірмі «Білозерський» виповнилося 65 років. Поважний ювілей відзначили минулих вихідних. Яскраве свято урожаю, до підготовки якого долучилися працівники місцевих закладів і талановиті мешканці громади, розгорнулося у центрі Дніпровського.


Зворушливі і веселі виступи артистів різних поколінь чергувалися із привітанням керівників районного і місцевого рівнів. Зі щирими побажаннями до працівників агрофірми звернувся керівник господарства Віталій Васильович Шишенко. Директор подякував робітникам за наполегливу працю, відданість справі і високий професіоналізм. Кращих працівників року відзначили грошовими преміями, а школярів, які допомогли зібрати врожай – цінними подарунками. Також на святі привітали новоспечених пенсіонерів і захисників Батьківщини. З теплими побажаннями до учасників заходу звернулися заступник голови райдержадміністрації Віктор Леонідович Корнієнко і сільський голова Олена Олександрівна Щербина.
Ще одним приємним подарунком для аграріїв стала надзвичайно тепла осіння погода, яка сприяла піднесеному настрою і артистів, і запрошених. Завершилося свято смачним застіллям і запальними танцями.

Придніпровська зірка

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info