Аграрії з Херсонщини зможуть отримати мінеральні добрива

0
139

Програма USAID АГРО оголосила про впровадження програми підтримки сільськогосподарських підприємств України. В рамках проєкту аграрії зможуть  отримати мінеральні добрива на весняну посівну 2024 року.
Про це повідомили на сайті Державного аграрного реєстру.
USAID АГРО нададуть українським агровиробникам загалом 14 тисяч тонн добрив. Кожен учасник зможе отримати до 2 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.
За підтримки Міністерства з аграрної політики та продовольства України реєстрація на отримання допомоги пройде в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі “Доступні програми” – USAID АГРО_карбамід під ярі зернові та олійні в сезоні 2024 р. за посиланням.
Подача заявок на допомогу триватиме з 1 по 14 листопада.
Хто може претендувати до допомогу:
• агровиробники, які мають під обробку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій),
• вирощують зернові або олійні культури,
• зареєстровані як юридичні особи або ФОП, зокрема, сімейні фермерські господарства,
• відповідають іншим умовам програми.
Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 га землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива, а ті, хто обробляють від 20 до 500 га, – по дві тонни. Пріоритетність в отриманні добрив надаватиметься господарствам, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).
Видача добрив планується у листопаді-грудні 2023 року.

Програма роздачі добрив – частина діяльності USAID АГРО в межах Ініціативи AGRI-Україна. Підтримка виробництва сільгосппродукції необхідна для посилення локальної та глобальної продовольчої безпеки. А також сприятиме стійкості всього аграрного сектору України, зберігаючи його потенціал для розвитку економіки країни.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь