Аграрії Херсонщини зможуть отримати модульні склади

0
285

На Херсонщині ініціювали проєкт підтримки місцевих фермерів. Він передбачає видачу аграріям модульних складів для зберігання сільськогосподарської продукції.
Про це на брифінгу повідомив перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.
Проєкт реалізовує Херсонська ОВА спільно з Мінагрополітики та Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН.
Місткість модульних зерносховищ – 300, 500 та 1000 тонн. Загалом аграрії Херсонської області отримають 244 таких склади.

“Щоб взяти участь у програмі, аграріям потрібно мати від 100 га землі у Херсонській області в офіційній обробці та використовувати отримані конструкції для зберігання власно зібраної продукції”, – розповів заступник начальника ОВА.

Заявки на участь у проєкті подаються до 21 січня через Державний аграрний реєстр (ДАР).
У цьому році на Херсонщині планують збільшити площі посівів завдяки пришвидшення темпів розмінування полів. Вибухотехніки уже встигли очистити майже 28% земель сільськогосподарського призначення – 142 тис га території.
Також Уряд поновить програму часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Розмір компенсації складатиме 25% від їхньої вартості. На програму виділять 1 млрд грн. 2 млрд грн витратять на компенсацію витрат за проведення гуманітарного розмінування полів.

  • На Херсонщині постраждалі від війни господарства можуть отримати насіння овочів для весняної посівної. Проєкт реалізовує Програма USAID АГРО в межах Ініціативи “Стійкість сільського господарства” (АГРІ-Україна).
  • У Чорнобаївській громаді планують побудувати модульне містечко за 12 млн 750 тис. грн. Роботи виконає ТОВ “Європейська дорожньо-будівельна компанія” з Одеси.
  • Для ветеранів війни та членів їх родин спростили процедуру призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Замість двох окремих заяв про взяття на облік і надання пільг подаватиметься одна спрощена, і не тільки у паперовій, а й в електронній формі.
Фото – ілюстративне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь