Аграрії Херсонщини отримали модульні зерносховища

0
149
Фото: Херсонська ОВА

У Херсонській області місцевих фермерів забезпечили оснащенням, завдяки якому вдається зберігати врожай. Аграріям Херсонського та Бериславського районів вже надано модульні зерносховища. Наступного тижня їм передадуть рукави для зберігання збіжжя.

Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Telegram.

Наразі на Херсонщині вже почався збір ранніх зернових. Фермерам необхідне обладнання для того, щоб зберігати врожай. Однак в області не працюють елеватори, а ворог зруйнував склади та ангари. 

Міністерство аграрної політики та продовольства України й Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO) прийшли на допомогу сільгоспвиробникам та передали їм майже сотню модульних зерносховищ.  Аграрії вже почали їх встановлювати.

Модульні зерносховища можна легко змонтувати протягом одного дня. Вони вміщають до 1 тисячі тонн врожаю.

Протягом наступного тижня фермерам безкоштовно роздадуть 204 рукави для зберігання понад 40 тисяч тонн збіжжя. Завантажувачі для зернових рукавів надійшли від ФАО та Міністерства аграрної політики та продовольства України у межах реалізації Стратегії щодо підтримки зберігання зерна. Кошти на впровадження програми у життя виділяють Канада та Японія.

Фото: Херсонська ОВА
Фото: Херсонська ОВА

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь